Akademia Managera Ochrony Zdrowia

Akademia Managera Ochrony Zdrowia

V edycja konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia odbędzie się stacjonarnie 21 października 2021 r. w Szawa Conference w Warszawie

Tematem przewodnim spotkania jest: „Nowa perspektywa. Wyzwania i szanse dla branży medycznej w 2022 r.”

W wydarzeniu weźmie udział 12 prelegentów - ekspertów oraz specjalistów-praktyków branży medycznej, którzy podczas pięciu paneli tematycznych podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem z dziedzin: pozyskiwania funduszy unijnych, prawa, marketingu, RODO oraz zarządzania placówkami medycznymi w obecnych czasach.

Akademia Managera Ochrony Zdrowia V to konferencja dedykowana dyrektorom, managerom oraz osobom zarządzającym placówkami ochrony zdrowia.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 21 października 2021r. w godzinach 9:00 - 17:00. W trakcie wystąpień będzie możliwość zadawania pytań prelegentom na żywo w sali konferencyjnej oraz zdalnie na czacie. Uczestnicy otrzymają 30-dniowy dostęp do wszystkich prelekcji w formie nagrań wideo oraz imienny certyfikat uczestnictwa.

Dla uczestników, którzy wybiorą konferencję stacjonarną, w cenie biletu przewidziano indywidualne konsultacje na żywo z zaproszonymi ekspertami.

Szczegóły agendy:
PANEL PRAWNY

PANEL FINANSOWY

PANEL MARKETINGOWY

PANEL TECHNOLOGII

PANEL ZASOBÓW LUDZKICH

Zapraszamy do zakupu biletów. Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie: konferencja.amoz.edu.pl.

 

Partnerzy