Healthcare IT Trends 2013

Healthcare IT Trends 2013

Redakcja magazynu „Healthcare Management Magazine” oraz Akademia Wiedza i Praktyka zapraszają na piątą edycję ogólnopolskiej konferencji Administratorów Sieci IT w placówkach medycznych:

HEALTHCARE IT TRENDS 2013

29 października 2013 r., Centrum Edukacji Medycznej CEMED w Warszawie

14 listopada 2013 r., Hotel Silesian w Katowicach

Uczestnictwo bezpłatne

www.healthcareit2013.wip.pl

Poprzednie cztery edycje konferencji zyskały sobie uznanie w oczach ponad 700 uczestników. Konferencja to bezpłatne ogólnopolskie spotkanie administratorów sieci IT, kierowników działów IT, działów technologicznych, dyrektorów pionów technicznych oraz innych przedstawicieli kadry zarządzającej odpowiedzialnych za rozwój technologiczny w placówkach medycznych.

Od 1 sierpnia 2014 r. każda placówka świadcząca usługi opieki medycznej będzie zobligowana do tworzenia, zarządzania i magazynowania dokumentacji medycznej w formie cyfrowej. Dla wielu placówek oznacza to rewolucję technologiczną i...rewolucję w sposobie myślenia.

Zbliżająca się rewolucja technologiczna w postaci informatyzacji placówek medycznych na pewno budzi niepokój niejednego menedżera i administratora danych. Warto przygotować się do niego przede wszystkim merytorycznie i potraktować możliwości, które za sobą niesie, jako doskonałe i wydajne narzędzia zarządzania strategicznego w placówce.

Na konferencji obecni będą eksperci z branży oraz praktycy, którzy przybliżą słuchaczom problematykę związaną z informatyzacją i na postawie wdrożeń w swoich placówkach omówią towarzyszące temu porażki i sukcesy.

Ramowy program konferencji:

 

UWAGA! Podczas edycji w Warszawie w dniu 29.10.2013 odbędzie się panel ekspercki z udziałem przedstawicieli instytucji państwowych: Ministerstwa Zdrowia i Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, reprezentantów stowarzyszeń menedżerów ochrony zdrowia i lekarzy oraz przedstawiciele producentów oprogramowania informatycznego i dostawców sprzętu IT połączony z transmisją online. Już wkrótce na stronie healthcareit2013.wip.pl ruszą zapisy na transmisję online!

Spotkaj się z wybitnymi ekspertami ds. nowych technologii, dyskutuj w gronie liderów branży medycznej oraz specjalistów z zakresu IT i dowiedz się, jak przygotować placówkę medyczną na rewolucję technologiczną w ochronie zdrowia!

Więcej informacji oraz pełna agenda konferencji dostępna na stronie internetowej: http://healthcareit2013.wip.pl

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Zachęcamy do szybkiego zgłaszania swojego udziału, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Formularz online

Wybierz dogodną dla siebie lokalizację:

29.10,2013, Warszawa>>

14.11.2014, Katowice>>

Partnerzy